fbpx
Drodzy Hodowcy.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do naszego KLUBU HODOWCÓW EMPIRE. EMPIRE GENUINE PETFOOD STORY jako marka w 100% Polska pragnie budować i rozwijać ideę zdrowego i zrównoważonego karmienia psów i kotów wpisując się w aktualne trendy z zakresu nowoczesnej dietetyki.

Stając się członkiem KLUBU HODOWCÓW EMPIRE uzyskują Państwo możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych przywilejów, jakie zapewniamy współpracującym z nami hodowlom.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół EMPIRE

Dołączając do Klubu Hodowców EMPIRE otrzymasz dedykowany system rabatowy. To bardzo proste. Wystarczy że się zarejestrujesz i spełnisz podstawowe wymagania.

Oferujemy bezpłatną realizację dostaw na terenie całego kraju. Wystarczy zamówienie za 200 zł. Zamówiony towar dostarczamy pod Twoje drzwi przesyłką dedykowaną w ciągu 48h.

Każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Do Waszej dyspozycji przekazujemy dedykowaną infolinię. Wystarczy, że zadzwonisz na numer (+48) 222 500 600.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne wyprawki dla szczeniąt i kociąt. Dla wszystkich Waszych klientów proponujemy extra rabaty na zakupy w naszym sklepie www.empireshop.pl

ZADZWOŃ LUB NAPISZ A DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ

(+48) 222 500 600

khe@empirepetfood.com

Nasi dedykowani konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00. Uzyskasz tutaj wszelkie interesujące Cię informacje dotyczące naszych produktów oraz KLUBU HODOWCÓW EMPIRE.

Menu