fbpx

DLA NAS NIE MA MIEJSCA NA KOMPROMISY

„Najlepsze produkty powstają wyłącznie z najlepszej jakości składników”NA TAKIE ZASŁUGUJE TWÓJ KOCIAK

GENUINE PETFOOD STORY

SUCHA KARMA DLA KOTÓW

To unikalny, w pełni zbilansowany Program Żywieniowy segmentu Ultra Premium dedykowany dla KOTÓW. Został stworzony w odpowiedzi na oczekiwania klientów, poszukujących wyjątkowej jakości dla swoich „Dostojnych Przyjaciół”.

Nasze receptury zostały wypracowane przy udziale światowej sławy specjalistów dietetyki weterynaryjnej, w oparciu o rekomendacje najnowszych, holistycznych trendów w żywieniu zwierząt towarzyszących. Wszystkie produkty dla kotów EMPIRE oparte są o nowoczesne formuły bezzbożowe oraz bardzo wysoką zawartością szlachetnych rodzajów świeżego mięsa. Źródłem niezbędnych w diecie węglowodanów są selektywnie wybrane warzywa i owoce, które uzupełnia specjalnie skomponowana mieszanka dobroczynnych ziół.

Unikalne formuły, które powstały w naszych laboratoriach takie jak: WellGrowth, Vitality i αDetox czynią nasze produkty jeszcze bardziej wyjątkowymi.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY?

Wybierając produkty EMPIRE Genuine Petfood Story masz pewność, że podajesz Kotu najbardziej wartościową i jednocześnie najbardziej smakowitą suchą karmę dostępną na rynku.
Nasze produkty wytworzone są z najbardziej wartościowych składników, które w większości dodawane są jako świeże w procesie ekstruzji.

Nie stosujemy tanich i mało wartościowych wypełniaczy ponieważ naprawdę wierzymy w nasza misję „Uczynić Świat Lepszym dla Zwierząt”.

Niezależnie od pierwszorzędnej jakości składników zawartych w naszych produktach dostarczamy je w bardzo ekskluzywnych i ergonomicznych opakowaniach co naszym zdaniem jest bardzo istotne a o czym czasem zapominają inni producenci.

Do Państwa dyspozycji uruchomiliśmy również dedykowany HELP DESK  pod numerem telefonu 222 500 600 gdzie codziennie od 8:00 do 16:00 mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc.

Menu