fbpx

EMPIRE GENUINE PETFOOD STORY

Marka EMPIRE to wynik pracy zespołu pasjonatów i ekspertów, którzy od ponad 20 lat są związani ze środowiskiem zoologicznym, weterynaryjnym oraz hodowlanym. Te dwie dekady doświadczeń pozwalają nam tworzyć i rozwijać najbardziej optymalne portfolio dedykowane specjalnie dla środowiska specjalistycznego.

Dzisiaj nasze przedsięwzięcie z dumą nazywamy GENUINE PETFOOD STORY co dla nas oznacza oryginalną, rozumianą jako kompleksową metodę opieki nad zwierzętami towarzyszącymi. Dokładnie tak, jak to sobie kiedyś wymarzyliśmy.

Naszym pragnieniem jest, aby GENUINE PETFOOD STORY, zawsze oznaczało dla naszych klientów w pełni holistyczną metodę opieki nad potrzebami ich zwierząt towarzyszących. Bo ‘podejście holistyczne’ to traktowanie organizmu jako całości, jako systemu ściśle powiązanych ze sobą narządów, które wzajemnie wpływają na swoje funkcjonowanie. W związku z powyższym, należy dostarczać organizmowi możliwie kompletnego pożywienia najwyższej jakości.

Produkty holistyczne wyróżniają się najwyższą jakością składników wykorzystywanych do ich produkcji, oraz rygorystycznym procesem technologicznym wytwarzania, który pozwala zachować naturalne wartości odżywcze składników z jakich jedzenie jest wykonane.

I taka jest marka EMPIRE.  Łączy najlepszą tradycję, najwyższej jakości naturalne składniki oraz nowoczesne standardy procesu produkcji. Efektem tego połączenia jest nie tylko bezkompromisowa jakość samych produktów, ale również absolutnie wyjątkowy STYL EMPIRE, który zawsze będzie towarzyszył zarówno właścicielom, jak i ich ukochanym zwierzętom.

Menu