fbpx

DLACZEGO UWAŻAMY, ŻE PROGRAM ŻYWIENIOWY EMPIRE JEST TAKI NIEZWYKŁY ?

Psiaki to nasi towarzysze na całe życie, najlepsi przyjaciele i członkowie rodziny. Dlatego zdrowie, prawidłowy rozwój i doskonała kondycja pupila są najważniejsze. Dla nas to oczywiste stwierdzenie jest podstawą do tworzenia najlepszych produktów, które spełniają wszystkie wymagania Naszych ukochanych pupili.

Program Żywieniowy EMPIRE jest całkowicie zgodny z „podejściem holistycznym”, dzięki czemu zaspokaja nie tylko standardowe potrzeby bytowe zwierzęcia, ale także przeciwdziała wielu zmianom patologicznym, ograniczając negatywne skutki groźnych chorób.

TERAZ AŻ 80% ŚWIEŻEGO MIĘSA. TAK TO PRAWDA!!!

Mówiąc 80% mięsa mamy na myśli faktycznie tyle. Dlaczego? Ponieważ aby uzyskać taką zawartość do przygotowania 1kg gotowej karmy zużywamy aż 3kg świeżych składników. To jest nasz przepis na jakość EMPIRE!

EMPIRE – to jedyna karma na rynku z tak dużą zawartością prawdziwego mięsa!!!

CAŁKOWICIE HIPOALERGICZNA! BEZ ZBOŻA I BEZ DROBIU!

Wszystkie produkty EMPIRE dla psa są hipoalergiczne. Nie zawierają ŻADNYCH ZBÓŻ (w tym ryżu i kukurydzy). Nie zawierają DROBIU ani żadnych jego pochodnych. Nie zawierają również innych alergenów, które bardzo często są powodem alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Źródłem węglowodanów w naszych recepturach są warzywa i owoce o niskim indeksie glikemicznym.

Dzięki temu karma EMPIRE doskonale nadaje się dla wszystkich psów w tym tych z alergiami lub skłonnościami do alergii i/lub nietolerancji pokarmowych.

NAJWAŻNIEJSZY JEST DOBRY SMAK

Jak ważny jest smak pożywienia dla naszych czworonożnych ulubieńców, nie musimy nikogo przekonywać. Widok zajadającego ochoczo swój posiłek zwierzęcia, to powód do radości każdego właściciela. Pracując nad  unikalnymi recepturami marki EMPIRE, mieliśmy przyjemność tworzyć je przy współudziale psów i kotów z naszych własnych hodowli, które przez ponad rok pomagały nam w wyborze najsmaczniejszej kombinacji składników.  Dzisiaj z dumą prezentujemy Państwu jeden z najbardziej smakowitych produktów dostępnych na rynku.

DUUUŻO ŚWIEŻEGO MIĘSA

Doskonale wiemy, że produkty pochodzenia zwierzęcego, którymi są mięso oraz bogate w minerały i witaminy podroby są podstawowymi i najbardziej pożądanymi składnikami diety zwierzęcia. Składniki te mają również pierwszorzędne znaczenie jeśli chodzi smakowitość oraz doskonałą przyswajalności pobieranego pożywienia. Program żywieniowy EMPIRE oparty jest o bardzo wysoką zawartość szlachetnych  i świeżych składników mięsnych, których zawartość wynosi aż 80%. Właśnie to one nadają legandarny smak karmie EMPIRE. NASZE PRODUKTY NIE ZAWIERAJĄ KURCZAKA!

0% ZBÓŻ – WARZYWA, OWOCE I ZIOŁA

Sucha karma dla psów marki EMPIRE nie zawiera żadnych produktów zbożowych takich jak: pszenica, kukurydza czy ryż , które bardzo często są powodem alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Źródłem węglowodanów w naszych recepturach są warzywa i owoce o niskim indeksie glikemicznym.

100% NATURALNE, 0% GLUTENU I GMO

W produktach EMPIRE nie znajdziesz glutenu, a wszystkie składniki używane w procesie produkcji pochodzą od certyfikowanych dostawców i są w 100% naturalne.

NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE

Olej z łososia oraz olej z siemienia lnianego ta najlepsze naturalne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych OMEGA 3 i 6. Program Żywieniowy EMPIRE dzięki zachowaniu doskonałych proporcji tego drogocennego źródła energii, doskonale wpływa na prawidłowy rozwój układu nerwowego, sercowo – naczyniowego oraz immunologicznego. Nienasycone kwasy tłuszczowe wspierają również doskonały wygląd okrywy włosowej, czyli sierści.

JESTEM TYM CO JEM

Produkty programu żywieniowego EMPIRE, dzięki unikalnemu składowi oraz nowoczesnemu procesowi produkcji są wysoko strawne a ich współczynnik strawności przekracza 95%, pozostając wyznacznikiem jakości na rynku karm ULTRA PREMIUM.

ZDROWE KOŚCI, ZDROWY WYGLĄD

Nasze wyjątkowe składniki jakich używamy w procesie produkcji gwarantują doskonałą kondycję całego układu kostnego oraz okrywy włosowej (sierści). Dzięki wysokiej zawartości naturalnego kolagenu oraz naszej autorskiej recepturze AAC (AntiAgeCoctail) wszystkie psiaki korzystające z naszego programu żywieniowego mogą cieszyć się doskonała kondycją, samopoczuciem oraz wspaniale wyglądać.

JAKOŚĆ ULTRA PREMIUM

Tworząc program żywieniowy EMPIRE, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby połączyć w całość najnowsze osiągnięcia dietetyki w zakresie żywienia zwierząt, najlepszej jakości naturalne składniki oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne w obszarze produkcji. Dosłownie każda partia naszych produktów jest rygorystycznie kontrolowana na wszystkich etapach procesu wytwarzania, od dostarczenia surowców, przez cały cykl produkcyjny aż do etapu magazynowania i dostawy do klientów. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zawsze dostają produkt bezpieczny i najwyższej jakości.

Menu