fbpx

DLACZEGO KARMA DLA PSÓW EMPIRE JEST TAKA WYJĄTKOWA?

DLACZEGO UWAŻAMY, ŻE PROGRAM ŻYWIENIOWY EMPIRE JEST TAKI NIEZWYKŁY ?

Psiaki to nasi towarzysze na całe życie, najlepsi przyjaciele i członkowie rodziny. Dlatego zdrowie, prawidłowy rozwój i doskonała kondycja pupila są najważniejsze. Dla nas to oczywiste stwierdzenie jest podstawą do tworzenia najlepszych produktów, które spełniają wszystkie wymagania Naszych ukochanych pupili.

Program Żywieniowy EMPIRE jest całkowicie zgodny z „podejściem holistycznym”, dzięki czemu zaspokaja nie tylko standardowe potrzeby bytowe zwierzęcia, ale także przeciwdziała wielu zmianom patologicznym i ograniczając negatywne skutki różnych chorób.

NAJWAŻNIEJSZY JEST DOBRY SMAK

Jak ważny jest smak pożywienia dla naszych czworonożnych ulubieńców, nie musimy nikogo przekonywać. Widok zajadającego ochoczo swój posiłek zwierzęcia, to powód do radości każdego właściciela. Pracując nad  unikalnymi recepturami marki EMPIRE, mieliśmy przyjemność tworzyć je przy współudziale psów i kotów z naszych własnych hodowli, które przez ponad rok pomagały nam w wyborze najsmaczniejszej kombinacji składników.  Dzisiaj z dumą prezentujemy Państwu jeden z najbardziej smakowitych produktów dostępnych na rynku.

DUŻO ŚWIEŻEGO MIĘSA

Doskonale wiemy, że produkty pochodzenia zwierzęcego, którymi są mięso oraz bogate w minerały i witaminy podroby są podstawowymi i najbardziej pożądanymi składnikami diety zwierzęcia. Składniki te mają również pierwszorzędne znaczenie jeśli chodzi smakowitość oraz doskonałą przyswajalności pobieranego pożywienia. Program żywieniowy EMPIRE oparty jest o bardzo wysoką zawartość szlachetnych składników mięsnych takich jak: dziczyzna, jagnięcina, kurczak, indyk, kaczka oraz wątróbka a co najmniej 50% z nich to składniki ŚWIEŻE, które nadają niezwykły smak produktom marki EMPIRE.

0% ZBÓŻ – WARZYWA, OWOCE I ZIOŁA

Sucha karma dla psów marki EMPIRE nie zawiera żadnych produktów zbożowych takich jak: pszenica, kukurydza czy ryż , które bardzo często są powodem alergii oraz nietolerancji pokarmowych. Źródłem węglowodanów w naszych recepturach są warzywa i owoce o niskim indeksie glikemicznym.

100% NATURALNE, 0% GLUTENU I GMO

W produktach EMPIRE nie znajdziesz glutenu, a wszystkie składniki używane w procesie produkcji pochodzą od certyfikowanych dostawców i są w 100% naturalne.

NIENASYCONE KWASY TŁUSZCZOWE

Olej z łososia oraz olej z siemienia lnianego ta najlepsze naturalne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych OMEGA-3. Program Żywieniowy EMPIRE dzięki zachowaniu doskonałych proporcji tego drogocennego źródła energii, doskonale wpływa na prawidłowy rozwój układu nerwowego, sercowo – naczyniowego oraz immunologicznego. Nienasycone kwasy tłuszczowe wspierają również doskonały wygląd okrywy włosowej, czyli sierści.

JESTEM TYM CO JEM

Produkty programu żywieniowego EMPIRE, dzięki unikalnemu składowi oraz nowoczesnemu procesowi produkcji są wysoko strawne a ich współczynnik strawności przekracza 90%, pozostając wyznacznikiem jakości na rynku karm ULTRA PREMIUM.

JAKOŚĆ ULTRA PREMIUM

Tworząc program żywieniowy EMPIRE, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby połączyć w całość najnowsze osiągnięcia dietetyki w zakresie żywienia zwierząt, najlepszej jakości naturalne składniki oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne w obszarze produkcji. Dosłownie każda partia naszych produktów jest rygorystycznie kontrolowana na wszystkich etapach procesu wytwarzania, od dostarczenia surowców, przez cały cykl produkcyjny aż do etapu magazynowania i dostawy do klientów. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zawsze dostają produkt bezpieczny i najwyższej jakości.

Menu