fbpx

DLACZEGO UWAŻAMY, ŻE PROGRAM ŻYWIENIOWY EMPIRE JEST TAKI NIEZWYKŁY ?

W odpowiedzi na oczekiwania naszych ukochanych Pupili oraz kierując się Państwa sugestiami stworzyliśmy wyjątkowe produkty zgodne z najbardziej wymagającymi standardami, wyprodukowane według najnowszych trendów w dietetyce zwierząt towarzyszących. To wszystko nazwaliśmy Programem żywieniowym EMPIRE. Teraz mamy pewność, że zwierzaki żywione naszymi produktami będą w doskonałej kondycji przez całe swoje życie.

JAKA FILOZOFIA KRYJE SIĘ ZA NASZYMI PRODUKTAMI?

Koty to zwierzęta mięsożerne, dlatego głównym składnikiem naszych produktów są wysokiej jakości różne gatunki mięsa, których zawartość sięga nawet 80%. Przykładowo do produkcji 1kg gotowego produktu wykorzystujemy aż 800g produktów mięsnych.

DIETA HOLISTYCZNA

Program żywieniowy EMPIRE jest całkowicie zgodny z „podejściem holistycznym”, dzięki czemu zaspokaja nie tylko standardowe potrzeby bytowe kota, ale także przeciwdziała wielu zmianom patologicznym, ograniczając negatywne skutki wielu niebezpiecznych chorób.

MNÓSTWO ŚWIEŻEGO, WOLNEGO OD GMO MIĘSA

Wszystkie produkty w karmie dla kotów EMPIRE są bardzo bogate w naturalne i świeże składniki mięsne. W naszych produktach znajduje sie nawet 80% świeżego mięsa.
Szczególnie w diecie kota produkty pochodzenia zwierzęcego, którymi są mięso oraz bogate w minerały i witaminy podroby są podstawowymi i najbardziej pożądanymi składnikami pożywienia. Składniki te mają również niezwykłe znaczenie pod względem smakowitości oraz wysokiej przyswajalności pobieranego pożywienia. Receptura produktów EMPIRE oparta jest o bardzo wysoką zawartość szlachetnych składników mięsnych takich jak: dziczyzna, wołowina, kurczak, indyk, kaczka, dorsz, konger, sardynki oraz wątróbka które nadają niezwykły smak naszym produktom. Wszystkie składniki używane w procesie produkcji pochodzą od certyfikowanych dostawców i są w 100% naturalne.

100% NATURALNE  0 % ZBÓŻ    0% GLUTENU

Wszystkie składniki w produktach EMPIRE dla kotów są w 100% NATURALNE.  Nie zawierają jakichkolwiek zbóż takich jak pszenica, kukurydza, ryż , itp., które bardzo często są powodem alergii oraz nietolerancji pokarmowych a w diecie kota są szczególnie niepożądane. Źródłem węglowodanów w naszych recepturach są warzywa i owoce o niskim indeksie glikemicznym. Nasze produkty nie zawierają również niebezpiecznego dla kotów Glutenu.

WELL GROWTH

Unikatowa formuła WELL GROWTH opracowana przez naszych specjalistów dedykowana jest specjalnie dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek.
Selektywnie wybrane składniki naszej przełomowej formuły gwarantują, że karma KITTEN GROWTH DIET pomaga zadbać o prawidłowy rozwój kociąt w początkowym okresie wzrostu.

αDETOX

Dzięki wieloletnim doświadczeniom oraz w odpowiedzi na wyzwania dzisiejszego środowiska, w którym żyją nasze kociaki opracowaliśmy wyjątkową formułę αDetox.  Unikatowe składniki takie jak Chlorella oraz zioła doskonale oczyszczają organizm kota  z niebezpiecznych toksyn oraz metali ciężkich. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w kontekście kotów, które dzisiaj w większości zamieszkują zanieczyszczone aglomeracje miejskie.

VITALITY FORMULA

Najlepszej jakości świeże mięso, rumianek, rozmaryn, melisa, jagody, pokrzywa oraz wiele innych drogocennych ziół tworzą formułę VITALITY, która gwarantuje dłuższe pełne witalności życie dla kotów karmionych naszymi produktami.

Menu